Strażacy z OSP Stary Węgliniec zapraszają dzieci i rodziców na imprezę z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się w dniu 1.06.2021 roku o godzinie 16:00 przy remizie. W programie gry i zabawy, ognisko z kiełbaskami oraz atrakcje strażackie.

Serdecznie dziękujmy mieszkańcom za przekazanie złomu na rzecz naszej jednostki oraz za współpracę firmie "ZŁOMEX" Małgorzata Michałek z Osiecznicy. Dzięki zebranym środkom uda nam się sfinansować działalność bieżącą oraz Dzień Dziecka. Chcemy ponownie po długiej pandemicznej przerwie ugościć Was w naszej jednostce jak zawsze zapewniając wspaniałą strażacką zabawę

OSP Stary Węgliniec

AKTUALIZACJA: 

Dzień dziecka przy remizie OSP w Starym Węglińcu okazał się niezwykle pracowity dla wielu dorosłych.

Pierwszą imprezę przygotowaliśmy dla grupy Leśnych Duszków z grupy "0" ze Szkoły Podstawowej w Węglińcu. Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie radzie rodziców oraz opiekunom, którzy byli dla nas wsparciem podczas przygotowania i prowadzenie imprezy.

Drugie spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:00. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania i mimo kapryśnej pogody zapewniliśmy wspaniałą zabawę najmłodszym ze Starego Węglińca oraz okolicznych miejscowości. Dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i oczywiście nasz "HENIO" cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem wśród dzieci.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym strażakom, rodzicom, firmom, przyjaciołom, mieszkańcom którzy zaangażowali się w organizację tego wyjątkowego dla najmłodszych dnia, oraz za obecność burmistrzowi GiM w Węglińcu Panu Mariuszowi Wieczorkowi.

źródło/foto: OSP Stary Węgliniec

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.