W pierwszy dzień ferii zimowych, MDP OSP Stary Węgliniec, miała przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym seansie filmowym "Zwierzogród", w Multikinie w Zgorzelcu.

To wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez ludzi o wielkich sercach. Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi GiM w Węglińcu panu Mariuszowi Wieczorkowi, za sprawną organizację transportu oraz ks. Krzysztofowi Żądło za sfinansowanie tego przedsięwzięcia. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie - takie chwile zostają z nami na długo! - OSP Stary Węgliniec

źródło/foto: OSP Stary Węgliniec

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.