W pierwszy dzień ferii zimowych, MDP OSP Stary Węgliniec, miała przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym seansie filmowym "Zwierzogród", w Multikinie w Zgorzelcu.
To wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez ludzi o wielkich sercach. Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi GiM w Węglińcu panu Mariuszowi Wieczorkowi, za sprawną organizację transportu oraz ks. Krzysztofowi Żądło za sfinansowanie tego przedsięwzięcia. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie - takie chwile zostają z nami na długo! - OSP Stary Węgliniec
źródło/foto: OSP Stary Węgliniec