Kolejne zajęcia z seniorami: W dniu 10.03.2026 świętowałyśmy Dzień Kobiet. Było dużo śmiechu, zabawy, a całe spotkanie uświetnił nam  Gabriel Olko - to była prawdziwa muzyczna uczta. Gabryś bardzo dziękujemy za twoją obecność. Następne spotkanie już 24.03.2026r serdecznie zapraszam wszystkich chętnych seniorów którzy chcą miło spędzić czas. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr. tel. 604-095-145 (instruktor Katarzyna Filar).

źródło / foto: Dom Kultury w Starym Węglińcu

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.