Kolejne zajęcia z seniorami: W dniu 10.03.2026 świętowałyśmy Dzień Kobiet. Było dużo śmiechu, zabawy, a całe spotkanie uświetnił nam Gabriel Olko - to była prawdziwa muzyczna uczta. Gabryś bardzo dziękujemy za twoją obecność. Następne spotkanie już 24.03.2026r serdecznie zapraszam wszystkich chętnych seniorów którzy chcą miło spędzić czas. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr. tel. 604-095-145 (instruktor Katarzyna Filar).
źródło / foto: Dom Kultury w Starym Węglińcu