31 maja - w Niedzielę Najświętszej Trójcy - w kościele parafialnym odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, podczas której czternaścioro dzieci po raz pierwszy przyjęło do swojego serca Pana Jezusa.
Już gościsz, Jezu, w sercu mym, dzień ten jest szczęścia mego dniem,
przyniosłeś dla mnie łask Twych zdrój, bądź uwielbiony, Boże mój.
Cóż ja dam Tobie, Jezu mój? Chcę ofiarować zapał swój,
by zawsze pełnić wolę Twą, zachować czystą duszę mą.
Jezu, pozostań w sercu mym, tylko Ty sam zamieszkaj w nim.
Dopomóż mi w godzinie złej, wytrwać w miłości Jezu, Twej.
FOTORELACJA Z UROCZYSTOŚCI JUŻ WKRÓTCE